Az öccse gyilkolhatta meg az egy hónapja eltűnt férfit
A rendőrség emberölés gyanúja miatt nyomoz. The post Az öccse gyilkolhatta meg az egy hónapja eltűnt férfit first appeared on 24.hu.

Több mint egy hónapja eltűnt ember holttestét találhatták meg Regölyben pénteken, a férfit öccse gyilkolhatta meg.
A Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon azt közölte: péntek délután bejelentés érkezett hozzájuk, hogy egy 43 éves helyi lakost már több mint egy hónapja nem láttak. Az eltűnt házának udvarán a nyomozók egy férfi holttestét találták meg, az azonosítás folyamatban van. A helyszínre igazságügyi orvosszakértő is érkezett, aki nem zárta ki az idegenkezűséget.
A nyomozók ellenőriztek egy 42 éves férfit, az eltűnt azonos lakcímen élő testvérét, akinek elszámoltatása folyamatban van. A rendőrség emberölés megalapozott gyanúja miatt indított eljárást – olvasható a közleményben.
The post Az öccse gyilkolhatta meg az egy hónapja eltűnt férfit first appeared on 24.hu.